| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 3 έτη |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Τηλεοπτική εξερχόμενος-επιθεώρηση | Παρεχόμενος |
| Πάχος | 0.1mm~1mm |
| Υλικό | Χαλκός |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Δυναμικό | 1.5~220V |
| Βάρος | 0,01 kg |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Υλικό | Χαλκός, ταινία Polyimide |
|---|---|
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ενέργεια & μεταλλεία, εγκαταστάσεις κατασκευής, άλλη |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Τμήματα πυρήνων | Άλλος, polyimide, χαλκός |
| Εφαρμογές | Πτέρυγα για το λαιμό/καυτά μαξιλάρια καθισμάτων/έργα ομορφιάς/γκουά-σα/προστατευτές ματιών/μπαταρίες |
|---|---|
| Washable | - Ναι, ναι. |
| Δάχος | 0.1mm~1mm, προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Υποστήριξη που προσαρμόζεται |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 °C, εξατομικευμένο |
| Μέγεθος (L*W*H) | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα ασφάλειας | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 °C, εξατομικευμένο |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Μέγεθος | Υποστήριξη που προσαρμόζεται |
| Τετάρτη | 1.5~500VAC |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H) | Προσαρμοσμένο μέγεθος/σχήμα |
| Θερματικό στοιχείο | Ταινία θέρμανσης pi |
| Χρώμα | Κίτρινο/Μαύρο, Προσαρμοσμένο |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Thickne | 0.1mm~1mm |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινο/Μαύρο, Προσαρμοσμένο |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Θερματικό στοιχείο | Ταινία θέρμανσης pi |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
| Δύναμη | 1W~1200W |
|---|---|
| Βάρος | 0,01 κλ |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 ℃ |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ενέργεια & μεταλλεία, εγκαταστάσεις κατασκευής, άλλη |
| Resistance Tolerance | +/-5% |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Type | Flexible Heater |
| Temperature Sensor | Thermocouple Or RTD |
| Condition | New |
| Advantage | High Speed Heating |
|---|---|
| Thickness | 0.1mm~0.3mm |
| Weight | 0.01 KG |
| Size | Support Customized |
| Machinery Test Report | Provided |