| Πάχος | 0.1mm~1mm |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 °C |
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |
| Μόνωση | Υψηλός |
| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Οξείδωση |
| Πάχος | 0.1mm~1mm |
| Τάση | 1.5~500VAC |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 °C |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Οξείδωση |
|---|---|
| Βασικά συστατικά | Άλλος, polyimide, χαλκός |
| OEM/ODM | Διαθέσιμο |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 ~ 260 °C |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Τάση | 220V |
|---|---|
| Δύναμη | Υψηλός |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Οξείδωση |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
|---|---|
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 °C |
| Τάση | 1.5~500VAC |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός, ενέργεια & μεταλλεία, εγκαταστάσεις κατασκευής, άλλη |
| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
| Τμήματα πυρήνων | Άλλος, polyimide, χαλκός |
| Τάση | 1.5~500VAC |
| Τηλεοπτική εξερχόμενος-επιθεώρηση | Παρεχόμενος |
| Τάση | 1.5~500VAC |
|---|---|
| Υλικό | Χαλκός, ταινία Polyimide |
| Βάρος | 0,01 κλ |
| Δύναμη | 1W~1200W |
| Τηλεοπτική εξερχόμενος-επιθεώρηση | Παρεχόμενος |
| Condition | New |
|---|---|
| Dielectric Strength | 220V AC For 1 Minute |
| Warranty | 3 Years |
| Thickness | 0.1mm-0.5mm |
| Heating Element | Copper |
| Heating Element | Copper |
|---|---|
| Material | Polyimide |
| Warranty | 3 Years |
| Type | Flexible Heater |
| Resistance Tolerance | +/-5% |
| Heating Method | Heated Object |
|---|---|
| Machinery Test Report | Provided |
| Thickness | 0.1mm~0.3mm |
| Size | Support Customized |
| Key Selling Points | Accurate Temperature Control |