| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 °C, εξατομικευμένο |
|---|---|
| Μέγεθος | Υποστήριξη που προσαρμόζεται |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα ασφάλειας | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
|---|---|
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο | παρέχονται |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 ℃ |
| Τετάρτη | 1.5~500VAC |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ενέργεια & μεταλλεία, εγκαταστάσεις κατασκευής, άλλη |
| Εγγύηση | 3 έτη |
|---|---|
| Αισθητήρας θερμοκρασίας | Θερμοηλεκτρικό ζεύγος ή Ε&ΤΑ |
| Υλικό | Πολυμίδιο |
| Αντίσταση | +/- 5% |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | 220V εναλλασσόμενο για 1 λεπτό |
| Εγγύηση | 3 έτη |
|---|---|
| Αισθητήρας θερμοκρασίας | Θερμοηλεκτρικό ζεύγος ή Ε&ΤΑ |
| Υλικό | Πολυμίδιο |
| Αντίσταση | +/- 5% |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | 220V εναλλασσόμενο για 1 λεπτό |
| Χρώμα | Κίτρινο/Μαύρο, Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Στοιχείο θέρμανσης | Ταινία θέρμανσης pi |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρεχόμενος |
| Πάχος | 0.1mm~1mm |
| Τετάρτη | 1.5~500VAC |
|---|---|
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων | 1 έτος |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Θερματικό στοιχείο | Ταινία θέρμανσης pi |
| Θερματικό στοιχείο | Ταινία θέρμανσης pi |
|---|---|
| Τετάρτη | 1.5~500VAC |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων | 1 έτος |
| εγγύηση | 3 έτη |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
|---|---|
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων | 1 έτος |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
| Βάρος | 0,01 κλ |
| Τετάρτη | 1.5~500VAC |
| Material | Copper |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Voltage | 1.5~500VAC |
| Machinery Test Report | Provided |
| Weight | 0.01 KG |
| εγγύηση | 3 έτη |
|---|---|
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Βάρος | 0,01 κλ |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
| Θερματικό στοιχείο | Ταινία θέρμανσης pi |