| Χαρακτηριστικά | Γρήγορη θέρμανση, κλειδώστε τη θερμοκρασία. |
|---|---|
| Washable | - Ναι, ναι. |
| Τετάρτη | 1.5 ~ 500VAC, προσαρμοσμένο |
| Βάρος | 0,01 κλ |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Βασικά συστατικά | Άλλος, polyimide, χαλκός |
| Βάρος | 0,01 κλ |
| εγγύηση | 2 έτη |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή |
| Thickne | 0.1mm~1mm |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Μέγεθος (L*W*H) | Προσαρμοσμένο μέγεθος/σχήμα |
| Χαρακτηριστικά | Διαφανές υλικό |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
| Heating Element | Copper |
|---|---|
| Size | Customized |
| Type | Flexible Heater |
| Condition | New |
| Certifications | UL, CE, RoHS |
| Εγγύηση | 3 έτη |
|---|---|
| Αισθητήρας θερμοκρασίας | Θερμοηλεκτρικό ζεύγος ή Ε&ΤΑ |
| Υλικό | Polyimide |
| Αντίσταση | +/-5% |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | 220V εναλλασσόμενο για 1 λεπτό |
| Υλικό | Χάλυβα |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Τετάρτη | 1.5~220V |
| Βάρος | 00,01 κιλά |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Βασικά συστατικά | Άλλος, polyimide, χαλκός |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Διαφανές υλικό |
| Τετάρτη | 1.5~500VAC |
| Μέγεθος (L*W*H) | Προσαρμοσμένο μέγεθος/σχήμα |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Βασικά συστατικά | Άλλος, polyimide, χαλκός |
|---|---|
| εγγύηση | 2 έτη |
| Δάχος | 0.1mm~1mm, προσαρμοσμένο |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 °C, εξατομικευμένο |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή |
| Συμφωνία | Συμβατό σύστημα με τις περισσότερες συσκευές |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 20-60℃ |
| λειτουργία | Ξεθάμπωμα |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ενέργεια & μεταλλεία, εγκαταστάσεις κατασκευής, άλλη |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |