| Ονομασία | Εύκαμπτο μαξιλάρι θέρμανσης |
|---|---|
| Μέγεθος | Υποστήριξη που προσαρμόζεται |
| εγγύηση | 2 έτη |
| Βασικά συστατικά | Άλλος, polyimide, χαλκός |
| Δάχος | 0.1mm~1mm, προσαρμοσμένο |
| Θερματικό στοιχείο | Ταινία θέρμανσης pi |
|---|---|
| Τετάρτη | 1.5 ~ 500VAC, προσαρμοσμένο |
| Washable | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος (L*W*H) | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |
| εγγύηση | 2 έτη |
|---|---|
| Washable | - Ναι, ναι. |
| Τετάρτη | 1.5 ~ 500VAC, προσαρμοσμένο |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 °C, εξατομικευμένο |
| Δάχος | 0.1mm~1mm, προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Γρήγορη θέρμανση, κλειδώστε τη θερμοκρασία. |
| Θερματικό στοιχείο | Ταινία θέρμανσης pi |
| Washable | Ναι. |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Style | Cloth Heater Pad |
|---|---|
| Charger Type | USB Charging |
| Application | Floor Heating |
| Heating Method | Heated Object |
| Heating Element | PI Heating Film |
| Weight | 0.01 KG |
|---|---|
| Working Temperature Range | -40 - 260 ℃ |
| Heating Element | PI Heating Film |
| Thickness | 0.1mm~0.3mm |
| Season | Winter |
| Size | Customized |
|---|---|
| Application | Floor Heating |
| Style | Cloth Heater Pad |
| Charger Type | USB Charging |
| Compatibility | Compatible With Most Devices |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Δάχος | 0.1mm~0.3mm |
|---|---|
| Στυλ | Εφοδιασμός με υφάσματα |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερματισμένο αντικείμενο |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -40 - 260 °C |