| Condition | New |
|---|---|
| Core Components | Other |
| Power | 1W~1200W |
| Material | Copper |
| Voltage | 1.5~500VAC |
| Όνομα προϊόντος | Θερμαντήρας φιλμ Pi, φιλμ θέρμανσης Pi, θερμαντικό στοιχείο πολυιμιδίου, προσαρμοσμένος θερμαντήρας |
|---|---|
| Στοιχείο θέρμανσης | Ταινία θέρμανσης pi |
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρεχόμενος |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Τμήματα πυρήνων | Άλλος, polyimide, χαλκός |
| Δύναμη | 1W~1200W |
|---|---|
| Στοιχείο θέρμανσης | Ταινία θέρμανσης pi |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ενέργεια & μεταλλεία, εγκαταστάσεις κατασκευής, άλλη |
| Τμήματα πυρήνων | Άλλος, polyimide, χαλκός |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Στοιχείο θέρμανσης | Ταινία θέρμανσης pi |
|---|---|
| Υλικό | Χαλκός, ταινία Polyimide |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Βάρος | 0,01 κλ |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ενέργεια & μεταλλεία, εγκαταστάσεις κατασκευής, άλλη |
| Thickness | 0.1mm~0.3mm |
|---|---|
| Condition | New |
| Heating Method | Heated Object |
| Voltage | 1.5~500VAC |
| Core Components | Other |
| Δάχος | 0.1mm~1mm, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Βάρος | 0,01 κλ |
| Μέγεθος (L*W*H) | Προσαρμοσμένο |
| Θερματικό στοιχείο | Ταινία θέρμανσης pi |
| Όνομα προϊόντος | Θερμαντήρας φιλμ Pi, φιλμ θέρμανσης Pi, θερμαντικό στοιχείο πολυιμιδίου, προσαρμοσμένος θερμαντήρας |
|---|---|
| Δύναμη | 1W~1200W |
| Πάχος | 0.1mm~1mm |
| Τμήματα πυρήνων | Άλλος, polyimide, χαλκός |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Ονομασία | Εύκαμπτο μαξιλάρι θέρμανσης |
| Μέγεθος (L*W*H) | Προσαρμοσμένο |
| Τετάρτη | 1.5 ~ 500VAC, προσαρμοσμένο |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 °C, εξατομικευμένο |
| Βάρος | 0,01 κλ |
|---|---|
| Ονομασία | Εύκαμπτο μαξιλάρι θέρμανσης |
| Βασικά συστατικά | Άλλος, polyimide, χαλκός |
| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
| Μέγεθος (L*W*H) | Προσαρμοσμένο |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ίση θέρμανση, καλή ελιγμότητα, ακριβής έλεγχος της θερμοκρασίας. |
|---|---|
| Τετάρτη | 1.5 ~ 500VAC, προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Βασικά συστατικά | Άλλος, polyimide, χαλκός |
| Μέγεθος (L*W*H) | Προσαρμοσμένο |