| Ονομασία | Εύκαμπτο μαξιλάρι θέρμανσης |
|---|---|
| Μέγεθος | Υποστήριξη που προσαρμόζεται |
| εγγύηση | 2 έτη |
| Βασικά συστατικά | Άλλος, polyimide, χαλκός |
| Δάχος | 0.1mm~1mm, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Χάλυβα |
|---|---|
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων | 1 έτος |
| εγγύηση | 3 έτη |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
| Όνομα προϊόντος | Θερμαντήρας φιλμ Pi, φιλμ θέρμανσης Pi, θερμαντικό στοιχείο πολυιμιδίου, προσαρμοσμένος θερμαντήρας |
|---|---|
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Στοιχείο θέρμανσης | Ταινία θέρμανσης pi |
| υλικό | Χαλκός, ταινία Polyimide |
| Βάρος | 0,01 κλ |
| Δύναμη | 1W~1200W |
|---|---|
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Τάση | 1.5~500VAC |
| Πάχος | 0.1mm~1mm |
| Χρώμα | Κίτρινο/Μαύρο, Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
|---|---|
| Τηλεοπτική εξερχόμενος-επιθεώρηση | Παρεχόμενος |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ενέργεια & μεταλλεία, εγκαταστάσεις κατασκευής, άλλη |
| Πάχος | 0.1mm~1mm |
| Τμήματα πυρήνων | Άλλος, polyimide, χαλκός |
| Όνομα προϊόντος | Θερμαντήρας φιλμ Pi, φιλμ θέρμανσης Pi, θερμαντικό στοιχείο πολυιμιδίου, προσαρμοσμένος θερμαντήρας |
|---|---|
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ενέργεια & μεταλλεία, εγκαταστάσεις κατασκευής, άλλη |
| Πάχος | 0.1mm~1mm |
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρεχόμενος |
| Πάχος | 0.1mm~1mm |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
| Βάρος | 0,01 κλ |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 ℃ |
| Όνομα προϊόντος | Θερμαντήρας φιλμ Pi, φιλμ θέρμανσης Pi, θερμαντικό στοιχείο πολυιμιδίου, προσαρμοσμένος θερμαντήρας |
| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
|---|---|
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Χαρακτηριστικά | Διαφανές υλικό |
| Χρώμα | Κίτρινο/Μαύρο, Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Υποστήριξη που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Χαρακτηριστικά | Διαφανές υλικό |
| Μέγεθος (L*W*H) | Προσαρμοσμένο μέγεθος/σχήμα |