| Heating Element | PI Heating Film |
|---|---|
| Advantage | High Speed Heating |
| Size | Customized |
| Thickness | 0.1mm~1mm |
| Heating Method | Heated Object |
| Υλικό | Χαλκός |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Δυναμικό | 1,5~24V |
| Βάρος | 0,1 kg |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Υλικό | Χαλκός |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Δυναμικό | 1.5~220V |
| Βάρος | 0,01 kg |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Υλικό | Χαλκός |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Δυναμικό | 1.5~220V |
| Βάρος | 0,01 kg |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Key Selling Points | Accurate Temperature Control |
|---|---|
| Warranty | 3 Years |
| Heating Element | Copper |
| Size | Customized |
| Thickness | 0.1mm-0.5mm |
| Temperature Sensor | Thermocouple Or RTD |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Material | Polyimide |
| Key Selling Points | Accurate Temperature Control |
| Lead Wire | As Requested |
| Power Source | Electric |
|---|---|
| Heating Element | Copper |
| Key Selling Points | Accurate Temperature Control |
| Resistance Tolerance | +/-5% |
| Size | Customized |
| Χρώμα | Κίτρινο/Μαύρο, Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τηλεοπτική εξερχόμενος-επιθεώρηση | Παρεχόμενος |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 ℃ |
| Εξουσιοδότηση | 3 έτη |
| Δύναμη | 1W~1200W |
| Βάρος | 0,01 κλ |
|---|---|
| Τάση | 1.5~500VAC |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |