| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (l*w*h) | Μέγεθος συνήθειας |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα ταινιών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός, ενέργεια & μεταλλεία, εγκαταστάσεις κατασκευής, άλλη |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 °C |
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |
| Μόνωση | Υψηλός |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Τηλεοπτική εξερχόμενος-επιθεώρηση | Παρεχόμενος |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ενέργεια & μεταλλεία, εγκαταστάσεις κατασκευής, άλλη |
| Βάρος | 0,01 κλ |
| Χρώμα | Κίτρινο/Μαύρο, Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Δάχος | 0.1mm~1mm |
| Υλικό | Χαλκός, ταινία Polyimide |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Τετάρτη | 1.5~500VAC |
| Εγγύηση | 3 έτη |
|---|---|
| Αισθητήρας θερμοκρασίας | Θερμοηλεκτρικό ζεύγος ή Ε&ΤΑ |
| Υλικό | Πολυμίδιο |
| Αντίσταση | +/- 5% |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | 220V εναλλασσόμενο για 1 λεπτό |
| Εγγύηση | 3 έτη |
|---|---|
| Αισθητήρας θερμοκρασίας | Θερμοηλεκτρικό ζεύγος ή Ε&ΤΑ |
| Υλικό | Πολυμίδιο |
| Αντίσταση | +/- 5% |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | 220V εναλλασσόμενο για 1 λεπτό |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Οξείδωση |
|---|---|
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| OEM/ODM | Διαθέσιμο |
| εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | Χάλυβα |