| Color | Yellow/Black |
|---|---|
| Voltage | 1.5~500VAC |
| Working Temperature Range | -40 - 260 °C |
| Core Components | Other, Polyimide, Copper |
| Material | Copper |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Οξείδωση |
|---|---|
| Μόνωση | Υψηλή |
| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
| Βάρος | 0,01 κλ, ελαφριά |
| εγγύηση | 1 έτος |
| Thickness | 0.1mm~1mm |
|---|---|
| OEM/ODM | Available |
| Insulation | High |
| Core Components | Other, Polyimide, Copper |
| Working Temperature Range | -40 - 260 °C |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Οξείδωση |
|---|---|
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| OEM/ODM | Διαθέσιμο |
| εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρεχόμενος |
|---|---|
| Στοιχείο θέρμανσης | Ταινία θέρμανσης pi |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Τάση | 1.5~500VAC |
| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
| Βάρος | 0,01 κλ |
|---|---|
| Τάση | 1.5~500VAC |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Στοιχείο θέρμανσης | Ταινία θέρμανσης pi |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Χαλκός, ταινία Polyimide |
| Τάση | 1.5~500VAC |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
|---|---|
| Βάρος | 0,01 κλ |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 ℃ |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ενέργεια & μεταλλεία, εγκαταστάσεις κατασκευής, άλλη |
| Τμήματα πυρήνων | Άλλος, polyimide, χαλκός |
| Τηλεοπτική εξερχόμενος-επιθεώρηση | Παρεχόμενος |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ενέργεια & μεταλλεία, εγκαταστάσεις κατασκευής, άλλη |
| Βάρος | 0,01 κλ |
| Χρώμα | Κίτρινο/Μαύρο, Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Θερματικό στοιχείο | Πίνακας θέρμανσης PI |
|---|---|
| Βασικά συστατικά | Άλλος, polyimide, χαλκός |
| Τετάρτη | 1.5~500VAC |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Δάχος | 0.1mm~1mm |