| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (l*w*h) | Μέγεθος συνήθειας |
| Υλικό | χαλκός |
|---|---|
| Πάχος | 0.1mm~1mm |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 °C |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα ταινιών |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H) | Μέγεθος συνήθειας |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Πάχος | 0.2mm |
| Θερμοκρασία | Υψηλός |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Application | Industrial,Energy & Mining, Manufacturing Plant, Other |
| Color | Yellow/Black |
| Heating Element | PI Heating Film |
| Working Temperature Range | -40 - 260 °C |
| Όνομα προϊόντος | Θερμαντήρας φιλμ Pi, φιλμ θέρμανσης Pi, θερμαντικό στοιχείο πολυιμιδίου, προσαρμοσμένος θερμαντήρας |
|---|---|
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ενέργεια & μεταλλεία, εγκαταστάσεις κατασκευής, άλλη |
| Πάχος | 0.1mm~1mm |
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρεχόμενος |
| Βάρος | 0,01 κλ |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρεχόμενος |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ενέργεια & μεταλλεία, εγκαταστάσεις κατασκευής, άλλη |
| Δύναμη | 1W~1200W |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντος | Θερμαντήρας φιλμ Pi, φιλμ θέρμανσης Pi, θερμαντικό στοιχείο πολυιμιδίου, προσαρμοσμένος θερμαντήρας |
|---|---|
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Στοιχείο θέρμανσης | Ταινία θέρμανσης pi |
| υλικό | Χαλκός, ταινία Polyimide |
| Βάρος | 0,01 κλ |
| Μόνωση | Υψηλή |
|---|---|
| Βάρος | 0,01 κλ, ελαφριά |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Οξείδωση |
| Δάχος | 0.1mm~1mm |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 ℃ |
|---|---|
| Πάχος | 0.1mm~1mm |
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρεχόμενος |
| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
| Τηλεοπτική εξερχόμενος-επιθεώρηση | Παρεχόμενος |
| Βάρος | 0,01 κλ |
|---|---|
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Όνομα προϊόντος | Θερμαντήρας φιλμ Pi, φιλμ θέρμανσης Pi, θερμαντικό στοιχείο πολυιμιδίου, προσαρμοσμένος θερμαντήρας |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Βασικά συστατικά | Άλλος, polyimide, χαλκός |