| Έκθεση δοκιμής μηχανής | παρέχονται |
|---|---|
| Βάρος | 0,01 κλ |
| Τετάρτη | 1.5~500VAC |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -40 - 260 °C |
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρεχόμενος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Θερμαντήρας φιλμ Pi, φιλμ θέρμανσης Pi, θερμαντικό στοιχείο πολυιμιδίου, προσαρμοσμένος θερμαντήρας |
| Βάρος | 0,01 κλ |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ενέργεια & μεταλλεία, εγκαταστάσεις κατασκευής, άλλη |
| Στοιχείο θέρμανσης | Ταινία θέρμανσης pi |
| Βασικά συστατικά | Άλλος, polyimide, χαλκός |
|---|---|
| Θερματικό στοιχείο | Ταινία θέρμανσης pi |
| Washable | - Ναι, ναι. |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| εγγύηση | 2 έτη |
| Πάχος | 0.1mm~1mm |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
| Βάρος | 0,01 κλ |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 ℃ |
| Όνομα προϊόντος | Θερμαντήρας φιλμ Pi, φιλμ θέρμανσης Pi, θερμαντικό στοιχείο πολυιμιδίου, προσαρμοσμένος θερμαντήρας |
| Χαρακτηριστικά | Γρήγορη θέρμανση, κλειδώστε τη θερμοκρασία. |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ίση θέρμανση, καλή ελιγμότητα, ακριβής έλεγχος της θερμοκρασίας. |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Washable | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Θερματικό στοιχείο | Ταινία θέρμανσης pi |
| Βάρος | 0,01 κλ |
| Χαρακτηριστικά | Γρήγορη θέρμανση, κλειδώστε τη θερμοκρασία. |
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |
| Βάρος | 0,01 κλ |
|---|---|
| Τετάρτη | 1.5 ~ 500VAC, προσαρμοσμένο |
| Θερματικό στοιχείο | Ταινία θέρμανσης pi |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 °C, εξατομικευμένο |
| Χαρακτηριστικά | Γρήγορη θέρμανση, κλειδώστε τη θερμοκρασία. |
| Key Selling Points | Accurate Temperature Control |
|---|---|
| Warranty | 3 Years |
| Heating Element | Copper |
| Size | Customized |
| Thickness | 0.1mm-0.5mm |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
|---|---|
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Θερματικό στοιχείο | Χάλυβα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος | 0.1mm0.5mm |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |