| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Εγγύηση | 3 Χρόνια |
|---|---|
| Αισθητήρας θερμοκρασίας | Θερμοηλεκτρικό ζεύγος ή Ε&ΤΑ |
| Υλικό | Πολυιμίδιο |
| Ανοχή αντίστασης | +/- 5% |
| Μόλυβδος | Όπως ζητήθηκε |
| Υλικό | Χαλκός |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Δυναμικό | 1,5~24V |
| Βάρος | 0,1 kg |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Υλικό | Χαλκός |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Δυναμικό | 1,5~24V |
| Βάρος | 0,1 kg |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Υλικό | Χαλκός |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Δυναμικό | 1.5~220V |
| Βάρος | 0,01 kg |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Εγγύηση | 3 Χρόνια |
|---|---|
| Αισθητήρας θερμοκρασίας | Θερμοηλεκτρικό ζεύγος ή Ε&ΤΑ |
| Υλικό | Πολυιμίδιο |
| Ανοχή αντίστασης | +/- 5% |
| Μόλυβδος | Όπως ζητήθηκε |
| Υλικό | Χαλκός |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Δυναμικό | 1.5~220V |
| Βάρος | 0,01 kg |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |