| Συμφωνία | Συμβατό σύστημα με τις περισσότερες συσκευές |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40~300°C |
| Μέθοδος θέρμανσης | Η ηλεκτρική ενέργεια θερμαίνεται. |
| Εγγύηση | 2 έτη |
|---|---|
| Εφαρμογές | Πτέρυγα για το λαιμό/καυτά μαξιλάρια καθισμάτων/έργα ομορφιάς/γκουά-σα/προστατευτές ματιών/μπαταρίες |
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |
| Μέγεθος | Υποστήριξη που προσαρμόζεται |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Υλικό | Χαλκός |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Δυναμικό | 1.5~220V |
| Βάρος | 0,01 kg |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Βάρος | 0,01 κλ |
|---|---|
| Washable | Ναι. |
| Τετάρτη | 1.5 ~ 500VAC, προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα ασφάλειας | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (l*w*h) | Μέγεθος συνήθειας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |