| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 ℃ |
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο | Παροχή |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Θερματικό στοιχείο | Ταινία θέρμανσης pi |
|---|---|
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Ονομασία | Εύκαμπτο μαξιλάρι θέρμανσης |
| Στοιχείο θέρμανσης | Ταινία θέρμανσης pi |
|---|---|
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 ℃ |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Διαφανές υλικό |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Διαφανές υλικό |
| Διάσταση (L*W*H) | Προσαρμοσμένο μέγεθος/σχήμα |
| Χρώμα | Κίτρινο/Μαύρο, Προσαρμοσμένο |
| Τηλεοπτική εξερχόμενος-επιθεώρηση | Παροχή |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Τετάρτη | 1.5~500VAC |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Βάρος | 0,01 κλ |
| Υλικό | χαλκός |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
|---|---|
| Δάχος | 0.1mm~1mm, προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |
| Χαρακτηριστικά | Γρήγορη θέρμανση, κλειδώστε τη θερμοκρασία. |
| Μέγεθος | Υποστήριξη που προσαρμόζεται |
| Thickne | 0.1mm~1mm |
|---|---|
| Τετάρτη | 1.5~500VAC |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Χρώμα | Κίτρινο/Μαύρο, Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Βασικά συστατικά | Άλλος, polyimide, χαλκός |
| Thickne | 0.1mm~1mm |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 ℃ |
| Τετάρτη | 1.5 ~ 500VAC |
|---|---|
| Βάρος | 0,01 κλ |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -40°C έως +260°C |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Ονομασία του προϊόντος | Στοιχείο θερμαστρών Polyimide |
| Μέγεθος (L*W*H) | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Ονομασία του προϊόντος | Στοιχείο θερμαστρών Polyimide |
| Βάρος | 0,01 κλ |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |