| Χρώμα | Κίτρινο/Μαύρο, Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τηλεοπτική εξερχόμενος-επιθεώρηση | Παρεχόμενος |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 ℃ |
| Εξουσιοδότηση | 3 έτη |
| Δύναμη | 1W~1200W |
| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Μέγεθος (L*W*H) | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 κομμάτι |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Εξουσιοδότηση | 3 έτη |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Τάση | 1.5~500VAC |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
|---|---|
| Βασικά συστατικά | Άλλος, polyimide, χαλκός |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 ℃ |
| Δάχος | 0.1mm~1mm |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -40°C έως +260°C |
| Τροποποιημένο | 1 κομμάτι |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τετάρτη | 1.5 ~ 500VAC |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |
| Μέγεθος (L*W*H) | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Δάχος | 0.1mm~1mm |
| Τροποποιημένο | 1 κομμάτι |
| Μέγεθος | Υποστήριξη που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Χαρακτηριστικά | Διαφανές υλικό |
| Τετάρτη | 1.5~500VAC |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
| Τετάρτη | 1.5 ~ 500VAC |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Μέγεθος (L*W*H) | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Υλικό | Ταινία Polyimide |
| Δάχος | 0.1mm~1mm |
| Thickne | 0.1mm~1mm |
|---|---|
| Τηλεοπτική εξερχόμενος-επιθεώρηση | Παροχή |
| Υλικό | χαλκός |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 ℃ |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |