| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Δύναμη | Υψηλός |
| Θερμοκρασία | Υψηλός |
| OEM/ODM | διαθέσιμος |
| Heating Element | PI Heating Film |
|---|---|
| Advantage | High Speed Heating |
| Size | Customized |
| Thickness | 0.1mm~1mm |
| Heating Method | Heated Object |
| Στοιχείο θέρμανσης | Ταινία θέρμανσης pi |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Οξείδωση |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός, ενέργεια & μεταλλεία, εγκαταστάσεις κατασκευής, άλλη |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 °C |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Τάση | 1.5~500VAC |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός, ενέργεια & μεταλλεία, εγκαταστάσεις κατασκευής, άλλη |
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |
|---|---|
| Υλικό | χαλκός |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Οξείδωση |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Πάχος | 0.1mm~1mm |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
|---|---|
| Τετάρτη | 1.5 ~ 500VAC, προσαρμοσμένο |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Βασικά συστατικά | Άλλος, polyimide, χαλκός |
| Βάρος | 0,01 κλ |
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Θερματικό στοιχείο | Ταινία θέρμανσης pi |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ίση θέρμανση, καλή ελιγμότητα, ακριβής έλεγχος της θερμοκρασίας. |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H) | Προσαρμοσμένο |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή |
| Δάχος | 0.1mm~1mm, προσαρμοσμένο |
| Βάρος | 0,01 κλ |
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |
|---|---|
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 °C, εξατομικευμένο |
| Δάχος | 0.1mm~1mm, προσαρμοσμένο |
| Τετάρτη | 1.5 ~ 500VAC, προσαρμοσμένο |
| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |