| Μέγεθος | Υποστήριξη που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Τετάρτη | 1.5~500VAC |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Χρώμα | Κίτρινο/Μαύρο, Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων | 1 έτος |
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο | Παροχή |
|---|---|
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Βασικά συστατικά | Άλλος, polyimide, χαλκός |
| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Τάση | 1.5~500VAC |
|---|---|
| Τηλεοπτική εξερχόμενος-επιθεώρηση | Παρεχόμενος |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Υλικό | Χαλκός |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Δυναμικό | 1.5~220V |
| Βάρος | 0,01 kg |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Βάρος | 0,01 κλ |
|---|---|
| Μέγεθος | Υποστήριξη που προσαρμόζεται |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Thickne | 0.1mm~1mm |
| Δάχος | 0.1mm~1mm |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Στοιχείο θερμαστρών Polyimide |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Υλικό | Ταινία Polyimide |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο | Παροχή |