| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός, ενέργεια & μεταλλεία, εγκαταστάσεις κατασκευής, άλλη |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα ταινιών |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 3 έτη |
| Τμήματα πυρήνων | Άλλος, polyimide, χαλκός |
| Πάχος | 0.1mm~1mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Power | 1W~1200W |
|---|---|
| Heating Element | PI Heating Film |
| Key Selling Points | Accurate Temperature Control |
| Material | Copper |
| Core Components | Other |
| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Μέγεθος (L*W*H) | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Θερματικό στοιχείο | Ταινία θέρμανσης pi |
| Μέγεθος | Υποστήριξη που προσαρμόζεται |
| Δάχος | 0.1mm~1mm, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τετάρτη | 1.5 ~ 500VAC, προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικά | Γρήγορη θέρμανση, κλειδώστε τη θερμοκρασία. |
| Εφαρμογές | Πτέρυγα για το λαιμό/καυτά μαξιλάρια καθισμάτων/έργα ομορφιάς/γκουά-σα/προστατευτές ματιών/μπαταρίες |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 °C, εξατομικευμένο |
| Υλικό | Χαλκός |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Δυναμικό | 1.5~220V |
| Βάρος | 0,01 kg |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Μέγεθος | Υποστήριξη που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Τετάρτη | 1.5~500VAC |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Χρώμα | Κίτρινο/Μαύρο, Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων | 1 έτος |