| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρεχόμενος |
|---|---|
| Τάση | 1.5~500VAC |
| Τηλεοπτική εξερχόμενος-επιθεώρηση | Παρεχόμενος |
| Στοιχείο θέρμανσης | Ταινία θέρμανσης pi |
| Εξουσιοδότηση | 3 έτη |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα ασφάλειας | Προστασία από υπερθέρμανση |
| εγγύηση | 2 έτη |
| Δάχος | 0.1mm~1mm, προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |
| Key Selling Points | Accurate Temperature Control |
|---|---|
| Βάρος | 0,01 κλ, ελαφριά |
| Warranty | 1 Year |
| Working Temperature Range | -40 - 260 °C |
| Application | Industrial,Energy & Mining, Manufacturing Plant, Other |
| Τάση | 1.5~500VAC |
|---|---|
| Υλικό | Χαλκός, ταινία Polyimide |
| Βάρος | 0,01 κλ |
| Δύναμη | 1W~1200W |
| Τηλεοπτική εξερχόμενος-επιθεώρηση | Παρεχόμενος |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Μέγεθος | Υποστήριξη που προσαρμόζεται |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Διάσταση (L*W*H) | Προσαρμοσμένο μέγεθος/σχήμα |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Θερματικό στοιχείο | Πίνακας θέρμανσης PI |
|---|---|
| Βασικά συστατικά | Άλλος, polyimide, χαλκός |
| Τετάρτη | 1.5~500VAC |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Δάχος | 0.1mm~1mm |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ενέργεια & μεταλλεία, εγκαταστάσεις κατασκευής, άλλη |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | παρέχονται |
| Θερματικό στοιχείο | Ταινία θέρμανσης pi |
| Βάρος | 0,01 κλ |
| Τάση | 1.5~500VAC |
|---|---|
| Τηλεοπτική εξερχόμενος-επιθεώρηση | Παρεχόμενος |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Τετάρτη | 1.5~500VAC |
|---|---|
| Υλικό | Χαλκός, ταινία Polyimide |
| Χρώμα | Κίτρινο/Μαύρο, Προσαρμοσμένο |
| εγγύηση | 3 χρόνια |
| Βασικά συστατικά | Άλλος, polyimide, χαλκός |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Ονομασία | Εύκαμπτο μαξιλάρι θέρμανσης |
| Μέγεθος (L*W*H) | Προσαρμοσμένο |
| Τετάρτη | 1.5 ~ 500VAC, προσαρμοσμένο |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 °C, εξατομικευμένο |