| Thickne | 0.1mm~1mm |
|---|---|
| Τηλεοπτική εξερχόμενος-επιθεώρηση | Παροχή |
| Υλικό | χαλκός |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 ℃ |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
| Condition | New |
|---|---|
| Dielectric Strength | 220V AC For 1 Minute |
| Warranty | 3 Years |
| Thickness | 0.1mm-0.5mm |
| Heating Element | Copper |
| Resistance Tolerance | +/-5% |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Type | Flexible Heater |
| Temperature Sensor | Thermocouple Or RTD |
| Condition | New |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |
| Μέγεθος (L*W*H) | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Δάχος | 0.1mm~1mm |
| Τροποποιημένο | 1 κομμάτι |
| Heating Element | Copper |
|---|---|
| Material | Polyimide |
| Warranty | 3 Years |
| Type | Flexible Heater |
| Resistance Tolerance | +/-5% |
| Heating Element | Copper |
|---|---|
| Size | Customized |
| Type | Flexible Heater |
| Condition | New |
| Certifications | UL, CE, RoHS |
| Εγγύηση | 3 έτη |
|---|---|
| Αισθητήρας θερμοκρασίας | Θερμοηλεκτρικό ζεύγος ή Ε&ΤΑ |
| Υλικό | Polyimide |
| Αντίσταση | +/-5% |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | 220V εναλλασσόμενο για 1 λεπτό |
| Βάρος | 0,01 κλ |
|---|---|
| Ονομασία | Εύκαμπτο μαξιλάρι θέρμανσης |
| Βασικά συστατικά | Άλλος, polyimide, χαλκός |
| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
| Μέγεθος (L*W*H) | Προσαρμοσμένο |
| Τετάρτη | 1.5 ~ 500VAC |
|---|---|
| Βάρος | 0,01 κλ |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -40°C έως +260°C |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Ονομασία του προϊόντος | Στοιχείο θερμαστρών Polyimide |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή |
|---|---|
| Δάχος | 0.1mm~1mm, προσαρμοσμένο |
| Ονομασία | Εύκαμπτο μαξιλάρι θέρμανσης |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Βασικά συστατικά | Άλλος, polyimide, χαλκός |