| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Power Source | Electric |
|---|---|
| Warranty | 3 Years |
| Material | Polyimide |
| Resistance Tolerance | +/-5% |
| Condition | New |
| Μέγεθος (L*W*H) | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Ονομασία του προϊόντος | Στοιχείο θερμαστρών Polyimide |
| Βάρος | 0,01 κλ |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Οξείδωση |
|---|---|
| Μόνωση | Υψηλή |
| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
| Βάρος | 0,01 κλ, ελαφριά |
| εγγύηση | 1 έτος |
| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Τετάρτη | 1.5~500VAC |
| Βάρος | 0,01 κλ, ελαφριά |
| Δάχος | 0.1mm~1mm |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα ταινιών |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 °C, εξατομικευμένο |
|---|---|
| Μέγεθος | Υποστήριξη που προσαρμόζεται |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα ασφάλειας | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής | Παροχή |
| Πάχος | 0.1mm~1mm |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 °C |
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |
| Μόνωση | Υψηλός |