| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Τάση | 1.5~500V |
| Εύρος θερμοκρασίας εργασίας | -40℃ ~ 260℃ |
| Πάχος | 0.1mm~1mm |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Μέγεθος (L*W*H) | Προσαρμοσμένο μέγεθος/σχήμα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο | Παροχή |
|---|---|
| Τετάρτη | 1.5~500VAC |
| Βασικά συστατικά | Άλλος, polyimide, χαλκός |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 ℃ |
| Βάρος | 0,01 κλ |
| Δάχος | 0.1mm~1mm |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Τροποποιημένο | 1 κομμάτι |
| Μέγεθος (L*W*H) | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Ονομασία του προϊόντος | Στοιχείο θερμαστρών Polyimide |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ενέργεια & μεταλλεία, εγκαταστάσεις κατασκευής, άλλη |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Εύκαμπτη θερμάστρα |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση (L*W*H) | μέγεθος συνήθειας |