| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
|---|---|
| Δύναμη | 1W~1200W |
| Εξουσιοδότηση | 3 έτη |
| Πάχος | 0.1mm~1mm |
| Τμήματα πυρήνων | Άλλος, polyimide, χαλκός |
| Τμήματα πυρήνων | Άλλος, polyimide, χαλκός |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Τάση | 1.5~500VAC |
| Χρώμα | Κίτρινο/Μαύρο, Προσαρμοσμένο |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 ℃ |
| Πάχος | 0.1mm~1mm |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
| Χρώμα | Κίτρινο/Μαύρο, Προσαρμοσμένο |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 ℃ |
| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Πάχος | 0.1mm~1mm |
| Τάση | 1.5~500VAC |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ενέργεια & μεταλλεία, εγκαταστάσεις κατασκευής, άλλη |
| Βάρος | 0,01 κλ |
| Υλικό | Χαλκός |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Δυναμικό | 1.5~220V |
| Βάρος | 0,01 kg |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
|---|---|
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Χαρακτηριστικά | Διαφανές υλικό |
| Χρώμα | Κίτρινο/Μαύρο, Προσαρμοσμένο |
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο | Παροχή |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων | 1 έτος |
| Μέγεθος (L*W*H) | Προσαρμοσμένο μέγεθος/σχήμα |
| Τετάρτη | 1.5~500VAC |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, άλλη, indusrtial |
|---|---|
| Μέγεθος | Υποστήριξη που προσαρμόζεται |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Διάσταση (L*W*H) | Προσαρμοσμένο μέγεθος/σχήμα |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Βασικά σημεία πώλησης | Ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Διαφανές υλικό |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας | -40 - 260 ℃ |
| Πλεονέκτημα | Θέρμανση υψηλής ταχύτητας |
| Μέθοδος θέρμανσης | Θερμαμένο αντικείμενο |
| Εγγύηση | 3 έτη |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -40°C έως +260°C |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |